İzmir'deki şer yuvası: Kemeraltı coğrafyası

İzmir'e gelinir de hamam yapılmaz mı? Bu sefer Kemeraltı semtindeki hamamlara dadanıp o hamamlar hakkındaki ulvi düşüncelerimi yazmak derdindeyim.

Bölgede yaklaşık 7 tane farklı hamam var, hepsi farklı meslek birlikleri için zamanında açılmış. Hatta aynı sokak üzerinde iki tane bile oldukları oluyor. Neyse, biz kendimizinkine bakalım...Dolambaçlı yollardan ulaştığımı hamam, yalnızca 2 odadan ibaret. Girişte kırılgan, paslı ve eğik-bükük bir kilitli dolabın içine eşyalarınızı koyduktan sonra sizi perdelerde ayrılmış ve daha önceden en az iki kişiye daha tahsis edilmiş, duvarları küflü ve karanlık bir bölümde soyunuyorsunuz. Daha önce bir mağara olarak filan kullanıldığını düşündüğüm sahanlıktan çıkıp dar ve küçük kapıdan hamama girdiğinizde sol tarafınızda özel bir yıkanma bölümü, virane bir kemerden geçince de iğrenç iki tuvalet sizi karşılıyor. Özel yıkanmalıkların önündeki karşılıklı iki koltukta da lubunyalar sanki içerisi çok sıcakmışçasına serinliyor.

İlk kez bu kadar kalabalık bir erkekler hamamı gördüm. Günlerden pazar olmasının da etkisi olmalıydı bu durumda. Yalnızca tek odanın dört köşesine konumlanırılmış olan karanlık kurnalar, adeta grup sekse davet eden bir trajedi. Hamamın giriş kapısında yazan 'yalnızca 2 saat kalınabilir ve kurnalarda iki kişi yıkanmak yasaktır' ibaresi, hamamın şöhretini pohpohlar nitelikte. Sanane ayol, kaç saat kalmak istersem kalırım. Köşelerdeki kurnaları kapanlar peştemallerini çözüm erkeklik organlarını tüm heybetiyle sıvazlayarak yanlarına gelme cü'retini gösterecek olan erkeklere ciddi zevkler vaadediyorlar. Eğer biraz şanslıysanız kapalı peştemallerle kapanan odaların üstündeki demirlerde bir çift el ve ritmik gidiş gelişleri izleyebilirsiniz. Açık kurnalarda da daşşaklarını peştemallerinin altından fütursuzca sergileyen adamlar, küçücük bir göbek taşının üstünde sıralanan ve birbirini kesen diğer erkeklerin ağızlarını sulandırıyor.

Bu hamamda karşılaştığım ibne tiplerini sıralamam gerekirse eğer, zayıf ve kadınsı lubunyalardan kıllı ve bıyıklı ablalara, erkeksi tiplerden ayılara kadar her şey var fakat tellak sürekli içeriyi kolaçan edip girenlerin çıkması için uyarıda bulunuyor. Çıplak erkek ve lezzetli pipileri görmek ve hamamda anlaşıp evde cinsel ilişki yaşamak için İzmir'deki eşsiz mekanlardan birisi.  Hamamda ilişkiye girmek için uygun bir yer yok sayılır.

Ücretlere gelince, giriş 16 TL ve kese ile masaj da 10 TL. Kişisel olarak kese ve masaj hizmetini beğenmedim.

5 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.